Auta meitä parantamaan - vastaa kyselyyn!

21.2.2023

Tahdomme parantaa seuramme viestintää, jotta se olisi jäsenillemme, jäsenyyttä harkitseville sekä muille seuramme toiminnasta kiinnostuneille mahdollisimman kattavaa, saavutettavaa sekä mielenkiintoista. 

Nyt sinulla on mahdollisuus osallistua viestinnän kehittämiseen vastaamalla lyhyeen kyselyyn. 
Vastaaminen on anonyymiä ja nopeaa vieden vain pari minuuttia ajastasi. Kysely sisältää kolme taustoittavaa kysymystä, neljä monivalintakysymystä sekä yhden vapaaehtoisen avoimen kysymyksen. Kyselyn lopussa voit halutessasi osallistua TuuRin logolla varustetun loimen tai takin/hupparin arvontaan. Voittajalle ilmoitetaan henkilökohtaisesti ja hän saa valita kumman palkinnoista haluaa. 

Kyselyn tuloksia hyödynnetään opinnäytetyössä, jonka tarkoituksena on kehittää Tuusulan Ratsastajien viestintää. Viestinnällä tarkoitetaan seuran verkkosivujen, sähköpostien sekä sosiaalisen median kautta tapahtuvaa tiedonvälitystä.  

Kysely on avoinna 21.2.-7.3.2023. Jokainen vastaus on tärkeä!

Lisätietoja opinnäytetyön tekijältä ja TuuRin tiedottajalta: Pinja Silvonen, pinja.silvonen94@gmail.com.

Vastaa kyselyyn täällä!